Vyhľadávanie

Grily Weber

 

Grily Weber patria k lídrom svetového trhu v oblasti grilovania, pečenia a tepelnej úpravy mäsa. V ponuke grilov Weber nájdete 3 rôzne rady grilov podľa použitého paliva: plynové grily, ďalej grily na drevené uhlie (často používaný názov je tiež kotlové grily) a elektrické grily. Všetky typy sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou, dizajnom a spracovaním, zároveň však umožňujú bez kompromisov to hlavné, čo má každý gril vedieť - správne grilovať. Aký gril z vyššie uvedených zvoliť Vám poradíme v sekcii Aký gril.
Plynový gril Weber Záhradné grily  Weber jsou patentované - a navyše ho okamžite rozoznáte od konkurenčných kópií. Firma vyrába grily už od roku 1952, kedy vyrobila prvý typ kotlového grilu - na tú dobu unikátneho tvaru, ktorý po mnohých modernizáciách pretrval dodnes. Práve onen prvý kotlový gril sa stal ikonou v tomto odbore, ikonu kotlového grilu na troch nôžkach nájdete na množstve miest, originál je však len jeden - gril Weber.
Aj keď sa v priebehu rokov stala firma Weber veľkú nadnárodných korporáciou, stále rešpektuje princípy, s ktorými v päťdesiatych rokoch začínala. Stále zostáva rodinným podnikom, drží sa stále na popredných pozíciách vo výrobe grilov v celosvetovom meradle, je popredný inovátor  v odbore grilov a grilovania. Či sa už jedná o malý prenosný gril Weber Smokey, alebo o špičkové druhy  grilov Genesis, Platinum alebo Sumit s celou škálou sofistikovaných funkcií a príslušenstva, je vždy gril Weber tou správnou voľbou pre každého milovníka grilov a grilovania.
Plynový gril Weber Kotlové grily Weber na drevené uhlie sú lisované v obrovských lisoch, zo zvlášť pripraveného plechu, s veľmi nízkym obsahom uhlíka v oceli, ktorý si dlhodobo drží všetky správne tvarové a ďalšie parametre, zaručujúce dlhú životnosť grilu. Špeciálne druhy zvarov na jednotlivých griloch, veľmi dôkladná a precízna úprava povrchu grilu, smaltovaný povrch s prímesou porcelánu - to všetko zaisťuje extrémne dlhú trvanlivosť a spoľahlivosť jednotlivých prvkov každého grilu Weber.
Každý plynový gril Weber je už v americkom výrobnom závode dôkladne preverený, je vyskúšaný každý plynový ventil, plynový regulátor aj ďalšie dôležité časti grilu, aby sa docielila maximálna kvalita konečného výrobku. Každý plynový gril je vyskúšaný "naostro" - pomocou zabudovaného zapaľovača je nakoniec každý plynový gril zapálený, či sú horáky správne nastavené, a či prenos tepla je rovnomerný po celom grilovacom rošte.

Zpet na hlavnu stránku Grily Grilovanie.sk

Doporučujeme : Kované kliky